Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Rooflite FSA
Gwarancja: 3 lat
Realizacja zamówienia: 16 dni
Producent: RoofLITE

Roleta Solarna FSA Rooflite do okien do dachów płaskich FRF ROOFLITE B600 / FRE B600

.

Coraz częściej w nowoczesnym budownictwie cieszą się okna dachowe do płaskich dachów. okna te pozwalają na nowo odkryć potencjał domu poprzez wprowadzenie dodatkowego światła. Czasami jednak tego światła może być za dużo - wtedy właśnie roleta FSA staje się niezbędna.
Sterowana elektrycznie (za pomocą przełącznika ściennego), dzięki energii słonecznej nie wymaga podłączenia do źródła zasilania, co czyni ją przyjaznym dla środowiska. Wykonana jest również z wysokiej jakości podwójnie plisowanego materiału, który dzięki dodatkowej warstwie wszytego aluminium zatrzymuje do 51% więcej ciepła słonecznego niż klasyczny materiał. Prowadnice wykonane są z wysokiej jakości aluminium, co gwarantuje długą i bezproblemową pracę.
Roleta dostępna jest w dwóch kolorach - czarnym i białym, dzięki czemu można ją łatwo dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Dodatkowo roleta posiada wbudowany akumulator, dzięki czemu można z niej korzystać w nocy lub w pochmurny dzień.
Ponieważ roleta nie wymaga zasilania elektrycznego, jest łatwa w montażu. Do zestawu dołączona jest przejrzysta instrukcja, która krok po kroku ilustruje proces instalacji.

.

Zalety rolety FSA:


* skuteczna ochrona przed słońcem i upałem przez okno w dachu płaskim
* zapewnia 100% prywatności wewnątrz pomieszczenia
* zasilana energią słońca, bez kosztów i w pełni ekologiczna
* sterowanie zdalne za pomocą pilota
* łatwa instalacja i brak konieczności konfiguracji
* kompatybilna z systemem io-homecontrol®.