Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Velux MSG
Gwarancja: 3 lat
Realizacja zamówienia: 10 dni
Producent: VELUX

Velux Markiza Solarna MSG do okien do dachów płaskich, zasilana energią słoneczną, biała, z radiowym przełącznikiem ściennym

.

Chcąc skutecznie chronić się przed upałem, należy zatrzymać promienie słoneczne zanim dotrą do szyby. Markiza MSG zamontowana pomiędzy górnym i dolnym elementem okna w dachu płaskim, zapewnia przyjemny chłód i przewiew w pomieszczeniach mieszkalnych. Dzięki przezroczystej tkaninie RAL 6090 do pomieszczenia wpada wystarczająca ilość światła dziennego, zapewniając odpowiednie naświetlenie i niezakłócony widok. Markiza VELUX MSG wykonana jest z odpornej na warunki atmosferyczne, trwałej tkaniny poliestrowej o strukturze siatki. Markiza przesuwa się po szynach bocznych z lakierowanego aluminium, a gdy nie jest używana, chowa się do kasety ochronnej. Gwarantują one trwałość kolorów, odporność na rozdarcia oraz objęte są 3-letnią gwarancją.
Markiza jest obsługiwana solarnie. Obsługa jest prosta i wygodna dzięki sterowaniu radiowemu za pomocą nadajnika VELUX INTEGRA®. Sprawdza się zarówno w przypadku okien obsługiwanych ręcznie jak i okien elektrycznych INTEGRA®. W pełni naładowany akumulator rolety solarnej wystarcza na 600 cykli otwierania nawet w pochmurne dni. Montaż nie wymaga okablowania dlatego jest niezwykle łatwy i szybki. W razie potrzeby istnieje możliwość obsługi manualnej. Markiza MSG jest kompatybilna z oknami zamontowanymi z kopułami i sferycznym modułem szklanym, oraz z kopułami matowymi i płaskim modułem szklanym.

.

• o 76% redukuje ilość energii słonecznej docierającej do wnętrza
• ogranicza nagrzewanie pomieszczenia
• łagodzi ostre światło
• zasilana energią solarną
• obsługiwana z wnętrza pomieszczenia
• w zestawie z klawiaturą naścienną do sterowania