Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Fakro DEG P2
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: FAKRO

Fakro Okno do płaskiego dachu DEG P2 U=0,92 W/m²K, otwierane elektrycznie w systemie Z-Wave, z płaskim segmentem szklanym

.

Okna do dachów płaskich zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i z wielką dbałością o estetykę. Bardzo dobre parametry termoizolacyjne, duża ilość naturalnego światła, łatwość obsługi okien i szeroka oferta akcesoriów sprawia, że są to produkty zapewniające pełen komfort użytkowania pomieszczeń pod płaskim dachem. Nowa linia okien do dachów płaskich typu G to ciekawa propozycja doświetlenia przestrzeni pod dachem płaskim i nowatorskie spojrzenie na design. Produkty łączą w sobie innowacyjny wygląd okien do dachów płaskich, który został nagrodzony Red Dot Design Award 2016, z konstrukcją okien do dachów płaskich typu C.  Rozwiązania te są zaawansowane technicznie i dzięki temu mają jedne z najlepszych parametrów termoizolacyjnych na rynku. Okna do dachów płaskich serii G oferowane są z szybą antywłamaniową P2 z wewnętrzną szybą laminowaną klasy P2A, która zapewnia bezpieczeństwo użytkowania i chroni przed odpryskami szkła w przypadku uszkodzenia.
Dzięki opatentowanemu sposobowi odprowadzania wody deszczowej z powierzchni okna, może być ono montowane na dachu o kącie nachylenia od 2º do 15º. Jeśli kąt nachylenia dachu jest mniejszy niż 2° lub wskazane jest zwiększenie kąta montażu, należy zastosować kątową ramę montażową XRD/A, która montowana bezpośrednio pod oknem zwiększy o 3° kąt jego montażu. Okno sterowane elektrycznie w systemie Z-Wave, pilot należy zakupić oddzielnie.

.


* współczynnik przenikania ciepła Uw = 0,92 W/m²K
* współczynnik przenikania ciepła Ug = 1,1 W/m²K
* szyba zewnętrzna hartowana
* szyba wew. laminowana, antywłamaniowa klasy P2A
* więcej światła dziennego, okno zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń
* wypełniona argonem wnęka międzyszybowa
* możliwość montażu na dachach zielonych z dodatkowym świetlikiem XRD 15 cm
* konstrukcja okien umożliwia montaż akcesoriów wewnętrznych i zewnętrznych
* w zestawie znajduje się zasilacz, siłownik i czujnik deszczu
* zestaw nie zawiera pilota