Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Fakro DEF DU8
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 15 dni
Producent: FAKRO

Fakro Okno do dachu płaskiego DEF DU8 z ultra-energooszczędną szybą DU8 Uw=0,64 W/m2K, otwierane elektryczne, bezprzewodowy system Z-Wave

.

Okna do dachów płaskich zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i z wielką dbałością o estetykę. Bardzo dobre parametry termoizolacyjne, duża ilość naturalnego światła, możliwość przewietrzenia, łatwość obsługi okien i szeroka oferta akcesoriów sprawia, że są to produkty zapewniające pełen komfort użytkowania pomieszczeń pod płaskim dachem.
Okno do płaskiego dachu typu F to nowoczesny produkt zaprojektowany z myślą o przyszłości. Posiada bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz atrakcyjny i nowoczesny design. Ościeżnice okna do płaskiego dachu tupu F są identyczne jak w przypadku okna do płaskiego dachu z kopułą świetlika. Różnica polega na zastosowaniu szyby izolacyjnej, która jest wklejana w okno do płaskiego dachu bez kopuły przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu powstaje produkt zarówno innowacyjny pod względem wzornictwa, jak i o wysokim standardzie termicznym. Okno do płaskiego dachu wyposażone jest w ultra-energooszczędną szybę zespoloną DU8 (Uw=0,64 W/m²K). Okno z trzyszybowym pakietem DU8 o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna U=0,64 W/m2K, wg EN 14351-1. Pozwala to na stosowanie tych okien w budownictwie pasywnym.
Pakiet szybowy mocowany jest z wykorzystaniem nowoczesnych technologii wklejania szyb, zapewniając wysoką trwałość i estetyczny wygląd. Zewnętrzna, odbijająca promieniowanie słoneczne szyba refleksyjna jest hartowana, a wewnętrzna antywłamaniowa klasy P2A. W przypadku pęknięcia szyby wewnętrznej, kawałki szkła nie tworzą zagrożenia, ponieważ pozostają na folii. Okno do płaskich dachów typu F jest przeznaczone do montażu na dachach o nachyleniu od 2 do 15 stopni. Otwieranie elektryczne w bezprzewodowym systemie Z-Wave. Pilot sprzedawany jest oddzielnie.

.

* 0,64 W/m²K współczynnik przenikania ciepła Uw
* 0,4 W/m²K współczynnik przenikania ciepła Ug
* 33 dB współczynnik akustyczny Rw
* szyba zewnętrzna hartowana
* szyba wew. laminowana, antywłamaniowa klasy P2A
* więcej światła dziennego, okno zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń
* rama wykonana z wielokomorowych profili PVC wypełnionych materiałem termoizolacyjnym
* wypełniona argonem wnęka międzyszybowa
* możliwość montażu na dachach zielonych z dodatkowym świetlikiem XRD 15 cm
* RAL - okna oferowane są również w wersji ColourLine
* szeroka gama akcesoriów wewnętrznych i zewnętrznych