Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Fakro DMF DU6
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 10 dni
Producent: FAKRO

Fakro Okno do dachu płaskiego DMF DU6 z ultra-energooszczędną szybą DU6 Uw=0,70 W/m2K, otwierane manualnie, drążek 220 cm

.

Okna do dachów płaskich zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów, z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i z wielką dbałością o estetykę. Bardzo dobre parametry termoizolacyjne, duża ilość naturalnego światła, możliwość przewietrzenia, łatwość obsługi okien i szeroka oferta akcesoriów sprawia, że są to produkty zapewniające pełen komfort użytkowania pomieszczeń pod płaskim dachem.
Okno do płaskiego dachu typu F to nowoczesny produkt zaprojektowany z myślą o przyszłości. Posiada bardzo dobre parametry termoizolacyjne oraz atrakcyjny i nowoczesny design. Ościeżnice okna do płaskiego dachu tupu F są identyczne jak w przypadku okna do płaskiego dachu z kopułą świetlika. Różnica polega na zastosowaniu szyby izolacyjnej, która jest wklejana w okno do płaskiego dachu bez kopuły przy użyciu nowoczesnych technologii, dzięki czemu powstaje produkt zarówno innowacyjny pod względem wzornictwa, jak i o wysokim standardzie termicznym. Okno do płaskiego dachu wyposażone jest w ultra-energooszczędną szybę zespoloną DU6 (Uw=0,70 W/m²K). Okno z trzyszybowym pakietem DU6 o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna U=0,70 W/m2K, wg EN 14351-1.Okno do dachów płaskich DEF z dwukomorowym pakietem szybowym DU6 zostało przebadane pod kątem izolacyjności akustycznej podczas silnych opadów deszczu. Uzyskany wynik, LIA=36 [dB]* potwierdza wysoki poziom odporności na przenikanie odgłosów deszczu, dlatego okno to doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie spokój i cisza są „mile widziane”. Okno do płaskich dachów typu F jest przeznaczone do montażu na dachach o nachyleniu od 2 do 15 stopni. Otwierane ręcznie za pomocą drążka ZSD.

.

* 0,70 W/m²K współczynnik przenikania ciepła Uw
* 0,5 W/m²K współczynnik przenikania ciepła Ug
* 34 dB współczynnik akustyczny Rw
* więcej światła dziennego, okno zapewnia dobre doświetlenie pomieszczeń
* rama wykonana z wielokomorowych profili PVC wypełnionych materiałem termoizolacyjnym
* wypełniona argonem wnęka międzyszybowa
* możliwość montażu na dachach zielonych z dodatkowym świetlikiem XRD 15 cm
* RAL - okna oferowane są również w wersji ColourLine
* szeroka gama akcesoriów wewnętrznych i zewnętrznych