Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Okpol PGX A5 Walk-On
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 20 dni
Producent: OKPOL

Okno dachowe Okpol PGX A5 Walk -On do dachu płaskiego, nieotwierane, trzyszybowe, w kolorze białym PVC UW=1,2, do tarasu dachowego

.

Okna dostosowane do płaskiego dachu potrafią doskonale doświetlić znajdujące się tuż pod nimi pomieszczenia, stając się tym samym ważnym elementem aranżacyjnym. Pamiętajmy, że okno musi sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, jakie stawia polski klimat, wymaganiom nowych warunków technicznych obowiązujących od stycznia tego roku oraz posiadać doskonałe parametry termoizolacyjne, wytrzymałościowe i akustyczne.
Bryły domów zwieńczone nowoczesnym stropodachem szturmem podbijają serca projektantów i inwestorów, coraz śmielej uzupełniając i urozmaicając krajobraz tradycyjnego budownictwa. Cały urok dachu płaskiego kryje się w jego możliwościach funkcjonalnych – decydując się na taką konstrukcję, zyskujemy ciekawą przestrzeń użytkową, która odpowiednio zaaranżowana, zamieni się w ulubione miejsce spędzania wolnego czasu.

PGX A5 Walk On dzięki specjalnemu pakietowi szybowemu cechuje się duża nośnością i odpornością na obciążenia. Na powierzchni szyby zastosowano antypoślizgową powłokę. Można po nim swobodnie i bezpiecznie chodzić. Okno PGX A5 to najbardziej wytrzymałe okno w naszej ofercie. PGX A5 doskonale spełni funkcję doświetlenia pomieszczenia, a przy tym nie ograniczy w żaden sposób poruszania się po tarasie. Może być stosowany także na dachach zielonych, co daje dodatkowe możliwości aranżacyjne posiadaczom domów z płaskimi dachami.

.

- WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA Urc = 1,1 W/m2K
- współczynnik przenikania ciepła szyby- Ug = 1,0 W/m2 K
- pakiet szybowy - jednokomorowy
- gaz argon
- wewnętrzna szyba laminowana P2A
- szyba zewnętrzna hartowana x3
- powłoka niskoemisyjna
- ciepła ramka międzyszybowa
- biały profil
- kolor oblachowania RAL 7022 (szary)
- wypełnienie pianką poliuretanową
- niewymagające konserwacji
- odporne na czynniki atmosferyczne
- dostęp w rozmiarach niestandardowych
- dożywotnia gwarancja na gradobicie
- kąt montażu 2-15 st