Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Okpol PGX A4
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 30 dni
Producent: OKPOL

Okno dachowe Okpol PGX A4, okno nieotwierane, dwuszybowe, w kolorze białym PVC UW=1,1, z szybą elektrycznie mrożoną, z zestawem sterującym (AP5 + ASP1)

.

Okna dostosowane do płaskiego dachu potrafią doskonale doświetlić znajdujące się tuż pod nimi pomieszczenia, stając się tym samym ważnym elementem aranżacyjnym. Pamiętajmy, że okno musi sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym, jakie stawia polski klimat, wymaganiom nowych warunków technicznych obowiązujących od stycznia tego roku oraz posiadać doskonałe parametry termoizolacyjne, wytrzymałościowe i akustyczne. PGX A4 to niezwykle designerskie rozwiązanie zarówno dla nowo powstałych domów z płaskim dachem, jak i przy renowacji domów z lat 70-tych. Wykonane jest z tworzywa PVC, dzięki czemu jest niezwykle odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych, a przy tym nie potrzebuje dodatkowej konserwacji. PGX A4 to prawdziwy unikat! Okno, które oprócz właściwości doświetlających i walorów designerskich, cieszy się dodatkowym, nietuzinkowym atutem - szybą mrożoną!
Po naciśnięciu przycisku na pilocie - jak za dotknięciem magicznej różdżki - szyba z matowej staje się przezierna. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu technologii ciekłych kryształów, które umieszczone pomiędzy taflami szyb, reagują na wiązkę prądu elektrycznego. Takie rozwiązanie umożliwia uzyskanie prywatności i intymności wtedy, kiedy tego potrzebujesz, a także pozwoli na delikatne rozproszenie światła wpadającego do pomieszczenia.

.


Parametry:

- WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA Urc = 1,1 W/m2K
- współczynnik przenikania ciepła szyby- Ug = 1,0 W/m2 K
- pakiet szybowy - jednokomorowy
- gaz argon
- wewnętrzna szyba laminowana P2A
- zewnętrzna szyba hartowana
- powłoka niskoemisyjna
- ciepła ramka międzyszybowa
- biały profil
- wypełnienie pianką poliuretanową
- niewymagające konserwacji
- odporne na czynniki atmosferyczne
- dostępne w rozmiarach niestandardowych
- kąt montażu 2-15 st
- okno nieotwierane