Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Okpol IGOV E2
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: OKPOL

Okpol IGOV E2 (PVC) Uw= 1,2 okno skrzydłowe okno plastikowe profile PCV w kolorze białym

Ug=1,0 okno skrzydłowe podwójne szyby

.

IGOV E2 - okno obrotowe to popularna na rynku propozycja dla prawdziwych miłośników komfortu. Rozwiązania OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie składające się z szerokiej gamy akcesoriów (np. klamka z kluczykiem, dyfuzor). A jej prawdziwy sekret tkwi w... zawiasie. Zamontowany w połowie długości skrzydła umożliwia obrót o 180°, dzięki czemu czynności związane z codzienną eksploatacją i konserwacją wszystkich elementów stają się bardzo łatwe. Okno może być używane na różnych wysokościach Knickstockand. Okno plastikowe PCV to najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń o dużej wilgotności np. Np.: łazienka, kuchnia czy ubikacja. Materiał, z którego wykonany jest profil sprawia, że ​​jest on niezwykle praktyczny – nie wymaga konserwacji. Dzięki dodatkowemu wypełnieniu z pianki poliuretanowej zapewnia komfort i ciepło na poddaszu. Okno jest odporne na wpływy zewnętrzne. Posiada również 10-letnią gwarancję, dzięki czemu możesz cieszyć się nią przez długi czas. Okna z pakietem OKPOL z podwójną szybą to jakość w stosunkowo niskiej cenie. Charakteryzuje się dobrymi parametrami izolacyjnymi, które dają możliwość zaoszczędzenia energii na ogrzewaniu poddasza. A lekka szklana konstrukcja pozwala na łatwy i szybki montaż. Zastosowana w oknach OKPOL klamka na klucz daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa – zabezpiecza przed otwarciem skrzydła zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz pomieszczenia. A dzięki funkcji micro-tilt (dostępnej w dwóch pozycjach) możliwa jest cyrkulacja świeżego powietrza na poddaszu.

.

Okno przenikania ciepła Uw 1,2 W/m²K
Współczynnik przenikania ciepła szyba Ug 1,0 W/m²K
Wartość izolacyjności akustycznej Rw 32dB
Klasa 4 szczelności
Podwójna szyba
Przestrzeń między szybami wypełniona argonem w gazie obojętnym
Szyba zewnętrzna hartowana, ESG +
Kolor zewnętrzny szary, RAL 7022
Montaż w dachu o nachyleniu 15 - 90°
Gwarancja 10 lat

.

Nowa generacja plastikowych okien dachowych
Łańcuch okien dachowych o doskonałych właściwościach termicznych wykonany z wielokomorowych profili o grubości 130 mm wzmocnionych profilami metalowymi i wypełnionych pianką PU. Nadaje się również doskonale do pomieszczeń o dużej wilgotności, takich jak kuchnie, łazienki i umywalnie.

Uszczelka piankowa Q-Lon o bardzo dobrej sprężystości, doskonale sprawdza się w wysokich i niskich temperaturach. Profile o bardzo dobrych właściwościach akustycznych, o właściwościach termicznych - bezkonkurencyjne. Zwiększona szczelność i efektywność energetyczna.

.