Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Okpol VGOV I22
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: OKPOL

Okno dachowe OKPOL IGOV N22 okno uchylne PCV profile plastikowe w kolorze białym

Okna z pakietem OKPOL z podwójną szybą to jakość w stosunkowo niskiej cenie. Charakteryzuje się dobrymi parametrami izolacyjnymi, które dają możliwość zaoszczędzenia energii na ogrzewaniu poddasza.
Okno PCV to najlepsze rozwiązanie przy podwyższonej wilgotności, takie jak łazienki, kuchnie czy sauny. Okna wykonane są z bardzo praktycznego materiału - są bezobsługowe. Dzięki dodatkowemu wypełnieniu pianką poliuretanową gwarantują komfort i ciepło. Okno jest odporne na warunki klimatyczne, dzięki czemu może służyć przez długi czas

Okno z pakietem dwuszybowym OKPOL to jakość w stosunkowo przystępnej cenie.
Charakteryzuje się dobrymi parametrami izolacyjnymi, które dają możliwość zaoszczędzenia energii potrzebnej do ogrzania poddasza. Lekka szklana konstrukcja pozwala na łatwy i szybki montaż.


Nowa generacja plastikowych okien dachowych

Łańcuch okien dachowych o doskonałych właściwościach termicznych wykonany z wielokomorowych profili o grubości 130 mm wzmocnionych profilami metalowymi i wypełnionych pianką PU. Nadaje się również doskonale do pomieszczeń o dużej wilgotności, takich jak kuchnie, łazienki i umywalnie.

Uszczelka piankowa Q-Lon o bardzo dobrej sprężystości, doskonale sprawdza się w wysokich i niskich temperaturach. Profile o bardzo dobrych właściwościach akustycznych, o właściwościach termicznych - bezkonkurencyjne. Zwiększona szczelność i efektywność energetyczna.

Bezpieczne otwarcie

Ergonomiczny uchwyt znajduje się na dole skrzydła. Dzięki kluczowi zwiększa się bezpieczeństwo, gdy dzieci chcą otwierać okna. Klamka umożliwia mikrootwarcie skrzydła i dodatkową wentylację pomieszczenia.

Dopływ świeżego powietrza

Wentylacja pomieszczeń mieszkalnych jest niezbędna, zwłaszcza w okresie grzewczym. Wszystkie nasze okna standardowo wyposażone są w nowoczesny nawiewnik NEO VENT, który zapewnia dopływ powietrza dla komfortu i bezpieczeństwa domowników.

Wygodna i funkcjonalna obsługa

Klamka okienna montowana jest w dolnej części ramy. Klamka z kluczem chroni przed nieautoryzowanym dostępem. Mikrowentylacja (wentylacja pasywna).

Rozwiązania OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie wybrane z szerokiej gamy akcesoriów (np. klamka z kluczykiem, dyfuzor).
A jego prawdziwy sekret tkwi w zawiasie. Znajduje się w połowie długości skrzydła i umożliwia obrót o 180°, co bardzo ułatwia czynności związane z codzienną eksploatacją i pielęgnacją wszystkich elementów.

Okno można stosować na różnych wysokościach ściany kolanowej.
Okno plastikowe PVC to najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń o dużej wilgotności, takich jak B. łazienka, kuchnia czy nawet sauna.
Materiał, z którego jest wykonana sprawia, że ​​jest wyjątkowo praktyczna – po zamontowaniu nie wymaga konserwacji.
Dzięki dodatkowemu wypełnieniu pianką poliuretanową zapewnia komfort i ciepło na poddaszu.
Okno jest odporne na wpływy zewnętrzne, dzięki czemu można z nich korzystać przez długi czas.
Klamka z kluczem stosowana w oknach OKPOL daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa - zabezpiecza przed otwarciem skrzydła od zewnątrz i od wewnątrz.
Dzięki funkcji micro-tilt (dostępnej w dwóch pozycjach) umożliwia cyrkulację powietrza na poddaszu.

Oszklenie okienne: trzy szyby
Na zewnątrz: utwardzony dysk
Gaz szlachetny: argon
Izolowana przekładka: 2x
Warstwa parująca: 2x
Uszczelki: 4
Q-LON
Czwarta AM najwyższa
KLASA szczelności
Element nawiewny: NEO-AIR
Uchwyt: ExtraSecure z kluczem
Mikrowentylacja: Tak
Profile: SOLID+
KLEJ DREWNO, SOSNA EKO-LAKIER