Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Okpol IGOV E2
Gwarancja: 3 lat
Realizacja zamówienia: 10 dni
Producent: OKPOL

Okno Dachowe Okpol IGOV E2 2-szybowe obrotowe PVC 1, 2 W/m²K z nawiewnikiem

IGOV E2 – Okno obrotowe to popularna, rynkowa propozycja, stworzona dla prawdziwych miłośników wygody. Rozwiązania OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie, wybierane z szerokiej palety oferowanych akcesoriów (np. klamka z kluczykiem, nawiewnik). A ich prawdziwa tajemnica tkwi w… zawiasie. Umieszczony w połowie długości skrzydła, umożliwia jego obrót o 180°, dzięki czemu czynności związane z codzienną obsługą i pielęgnacją wszystkich elementów, stają się bardzo proste. Okno może być stosowane przy różnych wysokościach ścianki kolankowej.
Okno z tworzywa sztucznego PVC to najlepsze rozwiązanie dla pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak: łazienka, kuchnia czy pralnia. Materiał, z którego został wykonany profil sprawia, że jest niezwykle praktyczne – nie wymagają konserwacji. Dzięki dodatkowemu wypełnieniu pianką poliuretanową, zapewnia komfort i ciepło na poddaszu.
Okno jest odporne na działanie czynników zewnętrznych, dodatkowo posiada 10-letnią gwarancję więc można się nim cieszyć przez długi czas.
Okno z pakietem dwuszybowym OKPOL to jakość za stosunkowo niską cenę. Charakteryzuje się dobrymi parametrami izolacyjnymi, które dają możliwość zaoszczędzenia energii potrzebnej do ogrzania poddasza.
A lekka konstrukcja szyby pozwala na łatwy i szybki montaż.
Klamka z kluczykiem, zastosowana w oknach OKPOL, daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa – chroni przed otworzeniem skrzydła z zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. A dzięki funkcji mikro-uchylenia (dostępnej w dwóch pozycjach), pozwala na obieg świeżego powietrza na poddaszu.

Okna mogą być stosowane w budynkach, dla których pozwolenia na budowę zostały wydane lub złożone do końca roku 2020.
Okna dachowe o parametrze Uw ≤ 1,3 W/m2K mogą być nadal stosowane w pomieszczeniach o temperaturze ≥ 16 °C.

Współczynnik przenikania ciepła okna
1, 2 W/m²K

Współczynnik przenikania ciepła szyby
1,0 W/m²K

pakiet szybowy E2 – dwuszybowy, gaz szlachetny – argon,
ciepła ramka międzyszybowa, powłoka niskoemisyjna

szyba hartowana zewnętrzna

profile pvc klejone warstwowo
nie wymagają konserwacji

Uszczelki
4 uszczelki

nawiewnik
Neo-Vent

klamka z kluczykiem
Extra Secure, funkcja mikro uchylenia

narożnik montażowy

kąt montażu
15-90o

Dźwiękochłonność okna
Rw = 32(db)