Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Okpol ISOV I25
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: OKPOL

Świetlik OKPOL ISOV I25 energooszczędny Uw=1,06 Okno obrotowe wykonane z drewna z bezbarwną powłoką laminatu P2A

ISOV I25 - okno uchylne to popularna na rynku propozycja dla prawdziwych miłośników komfortu. Rozwiązania OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie wybrane z szerokiej gamy akcesoriów (np. klamka z kluczykiem, wentylator). A jego prawdziwy sekret tkwi w... zawiasie. Zamontowany w połowie długości ostrza umożliwia obrót o 180°, co bardzo ułatwia czynności związane z codzienną eksploatacją i pielęgnacją wszystkich elementów. Okno może być stosowane na różnych wysokościach wyboczenia ściany.
Okno drewniane ma swój urok… z oknem dachowym OKPOL nie jest inaczej. Jego struktura jest regularna, bez sęków i siniaków. Estetyka idzie w parze z solidną i trwałą trzykrotnie lakierowaną sosnową konstrukcją, która chroni przed najbardziej agresywnym działaniem czynników zewnętrznych. Okno OKPOL z potrójnym szkleniem charakteryzuje się wysoką energooszczędnością. Parametr izolacyjności termicznej jest maksymalnie podwyższony poprzez wypełnienie gazem obojętnym - argonem lub kryptonem. W praktyce oznacza to ciepłe i wygodne poddasze.
Klamka z kluczykiem stosowana w oknach OKPOL daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa - zabezpiecza przed otwarciem skrzydła od zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. A dzięki funkcji micro-tilt (dostępnej w dwóch pozycjach) możliwa jest cyrkulacja świeżego powietrza na poddaszu.