Wczytuję dane...

Okno Dachowe Velux GZL 1051 Uw=1,3 Drewniane Okno obrotowe z górnym otwieraniem energooszczędnym, hartowanym pakietem szybowym

Okno dachowe drewniane z górnym otwieraniem wyposażone w górny uchwyt otwierający, który dwie istotne zalety: łatwe otwieranie i zamykanie okna, nawet jeżeli bezpośrednio pod nim znajdują się meble, a okno jest niżej zamontowane, dzięki czemu można przez nie wyglądać stojąc i siedząc.

***

Odporne na każdą pogodę

Okna VELUX są testowane, aby sprostać najtrudniejszy warunkom pogodowym przez cały rok.

***

Zintegrowana wentylacja

Wpuść swieże powietrze do domu, nawet gdy okno jest zamknięte. System wentylacji zapewnia dopływ swieżego, przefiltrowanego powietrza, niezależnie od typu okna.

***

Łatwe mycie szyby

Aby umyć szybę, należy po prostu obrócić skrzydło o 180° i zablokować je zasuwką

***

Konstrukcja ThermoTechnology™

Konstrukcja oparta na wysokiej jakości drewnie łączonym z wysokoizolacyjnym tworzywem EPS, to świetne parametry izolacyjne i niższe rachunki za energie.

***

Pakiet szybowy 51 - energooszczędny, hartowany

Jednokomorowy pakiet z energooszczędną szybą hartowaną, wypełniony argonem, z powłoką niskoemisyjną, Ug=1,0 W/m2K, Uw=1,3 W/m2K, izolacyjnością akustyczną okna 31 dB oraz bardzo dobrym współczynnikiem przepuszczalności światła 69% oraz przepuszczalności energii całkowitej g (pozyskiwania energii słonecznej) 0,46.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...