Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Kołnierz F
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: Skyfens
Obróbka blacharska SKYLIGHT kołnierz F Do płaskich i profilowanych materiałów obróbczych Do płytek i materiałów profilowanych 16-50 mm
 
 
 
 
Każdy świetlik potrzebuje kołnierza uszczelniającego przejście między oknem a dachem. Kieruje wodę spływającą z powierzchni dachu przez okno i zapewnia bezpieczną szczelność, przez którą do dachu nie przedostanie się ani woda, ani kurz, ani sypki śnieg.
 
Do płaskich i profilowanych materiałów kryjących o wysokości od 1,6 do 5 cm.
Nadaje się do pokryć dachowych takich jak:
Dachówki ryflowane, dachówki płaskie, płaskie rondy, patelnie reformowane, patelnie Frankfurt, patelnie Taunus, dachówki płaskie, patelnie Heidelberg, dachówki beaver tail z pokryciem korony.
Rama maskująca F umożliwia połączenie okna z profilowanymi materiałami osłonowymi, takimi jak dachówka lub blacha profilowana o maksymalnej wysokości profilu 50 mm.
 
 
 
Kołnierze są podobne do kołnierzy okiennych wykonanych z blachy aluminiowej typu 3105 H42 w standardowych kolorach RAL 8019 i RAL 7043.
 
Główną zaletą kołnierzy uszczelniających do świetlików SKYLIGHT i SKYLIGHT PREMIUM jest innowacyjny sposób łączenia z ościeżnicą okienną.
 
Dzięki umieszczeniu górnej krawędzi kołnierza w specjalnym rowku ramy okiennej i zakryciu połączenia uszczelką, całkowicie eliminujemy możliwość przeciekania wody.
Polecamy