Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: clickFIX® vario 11 stopni h= 295,4 cm - 325,3 cm
Gwarancja: 3 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: DOLLE

Schody strychowe DOLLE clickFIX® vario

a.

11 stopni h= 295,4 cm - 325,3 cm

.

Nowa drabina strychowa DOLLE clickFIX® vario oferuje maksymalną różnorodność. Twoje aluminiowe schody nożycowe są dostępne w 6 długościach. Możesz wybrać spośród 6 standardowych wymiarów skrzyni włazowej.

.

* Wartość U 0,49 W/m² K
* Skrzynia luku oferuje 24 cm
* Izolacja 70 mm
* Materiał części drabiny aluminium
* Łatwa instalacja dzięki technologii clickFIX®
* Pokrywka DOLLE clickFIX® o grubości 76 mm
* Po 14 stopniach osiąga maksymalną wysokość pomieszczenia w świetle 415 cm
* DOLLE clickFIX® vario posiada schody nożycowe wykonane z profili aluminiowych z 9, 10, 11, 12, 13 lub 14 stopniami
* Głębokie na 11 cm i żebrowane stopnie zapewniają bezpieczny i wygodny stopień

.

Oprócz standardowych wymiarów możliwe są również indywidualne wymiary specjalne. Wygodne i żebrowane stopnie o głębokości 11 cm zapewniają bezpieczny i wygodny stopień. Schody nożycowe można łatwo wysuwać i chować. Jako część rodziny DOLLE clickFIX®, DOLLE clickFIX® vario spełnia wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i komfortu, jak największej izolacji termicznej oraz szybkiego i łatwego montażu.
Zróżnicowanie ilości stopni i wymiarów skrzynek

.

DOLLE clickFIX® vario posiada schody nożycowe wykonane z profili aluminiowych, które można zamówić z 9, 10, 11, 12, 13 lub 14 stopniami. Po 14 stopniach osiąga maksymalną wysokość pomieszczenia w świetle 415 cm. W połączeniu z 6 standardowymi wymiarami skrzynek oraz indywidualnymi wymiarami specjalnymi daje to dużą liczbę możliwych wariantów modeli. Dzięki temu system clickFIX® vario można indywidualnie skonfigurować dla niemal każdej sytuacji montażowej. Pokrywa o grubości 76 mm DOLLE clickFIX® vario skutecznie utrzymuje ciepło w salonie i jest również pokryta CPL. Dzięki temu szczególnie wytrzymałemu laminatowi pokrywa luku jest znacznie bardziej odporna na ścieranie, zarysowania i uderzenia niż inne powierzchnie. DOLLE clickFIX® vario ma testowany na komponentach współczynnik przenikania ciepła U wynoszący 0,49 W/m² K, testowany przez ift Rosenheim.
Łatwy montaż dzięki technologii clickFIX®

.

Opatentowana dźwignia przegubowa w skrzynce włazowej wszystkich modeli DOLLE clickFIX® umożliwia montaż bez użycia narzędzi i przekonuje doskonałą regulacją między dźwignią a płytą śrubową. Dźwignia jest po prostu umieszczana na płytce śruby, obracana i nie można jej później zwolnić. Skrzynka wyłazowa o wysokości 24 cm daje możliwość montażu w mocniej ocieplonych lub podwieszanych sufitach.
Optymalna izolacyjność i szczelność

.

Skrzynka wyłazowa o wysokości 24 cm daje możliwość montażu w mocniej ocieplonych lub podwieszanych sufitach. Opatentowana linia schodów strychowych DOLLE clickFIX® jest optymalnie izolowana do przejścia z ciepłego salonu na chłodniejsze poddasze i jest łatwa w montażu. Wszystkie modele wyposażone są w taśmę łączącą sufit wykonaną z folii Twin-Aktiv. Zapobiega to stratom energii spowodowanym ucieczką ciepłego powietrza z pomieszczenia mieszkalnego przez szczelinę instalacyjną. Podwójne uszczelki obwodowe oraz uszczelki narożne w skrzynce włazowej znacznie zmniejszają ryzyko powstawania skroplin i zapewniają skuteczną ochronę przed ewentualnym rozwojem pleśni.
Zalety:

Schody nożycowe w 6 długościach
6 standardowych rozmiarów pudełek
Schody nożycowe wykonane z profili aluminiowych
Wartość U 0,49
Dostępny również z wyłazem do dachu płaskiego

Specyfikacja techniczna
Wartość U
0,49
Rodzaj
schody nożycowe
usługa
ręcznie
materiał części drabiny
aluminium
materiał pokrywy luku
konstrukcja kanapkowa
wytrzymałość pokrywy luku
76 mm
izolacja
70mm
materiał skrzyni włazowej
Laminowane drewno sosnowe, zagruntowane na biało
wytrzymałość skrzyni włazowej

materiał sceniczny
aluminium, U-profil (2 mm)
poziomy siły
2 mm
szerokość kroku
32cm
głębokość stopni
11 cm
materiał na policzki
aluminium
ładunek
150kg
waga produktu
Proszę wybrać wariant
przetestowany
hermetyczne zgodnie z DIN EN 12207 klasa 4, drewno z certyfikatem FSC®, wyprodukowane zgodnie z DIN EN 14975

.