Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Okpol IGOV N23
Gwarancja: 10 lat
Realizacja zamówienia: 20 dni
Producent: OKPOL

Okno dachowe OKPOL IGOV N23 P2A okno wahadłowe plastikowe 3 szyby Uw=0,83 Energooszczędne ESG na zewnątrz, VSG wewnątrz

IGOV N23 - okno uchylne to popularna na rynku propozycja dla prawdziwych miłośników komfortu. Rozwiązania OKPOL posiadają funkcjonalne i trwałe wyposażenie wybrane z szerokiej gamy akcesoriów takich jak (np. klamka z kluczykiem, dyfuzor). Jej prawdziwy sekret tkwi w... zawiasie. Umieszczony na środku długości skrzydła umożliwia obrót o 180°, dzięki czemu czynności związane z codzienną eksploatacją i pielęgnacją wszystkich elementów stają się bardzo łatwe. Okno można zastosować na różnych wysokościach drzwi kolankowych.


Nowa generacja plastikowych okien dachowych
Łańcuch okien dachowych o doskonałych właściwościach termicznych wykonany z wielokomorowych profili o grubości 130 mm wzmocnionych profilami metalowymi i wypełnionych pianką PU. .
Okna plastikowe PCV to najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń o dużej wilgotności np. Np.: łazienka, kuchnia czy pralnia. Materiał, z którego jest wykonana sprawia, że ​​jest niezwykle praktyczna – po zamontowaniu nie wymaga konserwacji.
Dzięki dodatkowemu wypełnieniu pianką poliuretanową okno zapewnia komfort i ciepło na poddaszu. Okno jest odporne na wpływy zewnętrzne, dzięki czemu można się nim cieszyć przez długi czas
Okna OKPOL z pakietem trzyszybowym to jakość w stosunkowo niskiej cenie. Charakteryzuje się dobrymi parametrami izolacyjnymi, które dają możliwość zaoszczędzenia energii na ogrzewaniu poddasza. A lekka szklana konstrukcja pozwala na łatwy i szybki montaż.
Klamka kluczowa zastosowana w oknach OKPOL daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa - zabezpiecza przed otwarciem skrzydła od zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia. A dzięki funkcji micro-tilt (dostępnej w dwóch pozycjach) możliwa jest cyrkulacja świeżego powietrza na poddaszu.

OKPOL - polska firma z ponad 24 letnim doświadczeniem w produkcji okien dachowych. Jakość, innowacyjność i ciągłe inwestycje w nowoczesny park maszynowy zapewniają produkcję na najwyższym poziomie

Klamka z kluczykiem gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo okien OKPOL - zabezpiecza przed otwarciem od zewnątrz i od wewnątrz. Dzięki mikrootwarciu (dwa poziomy) okno umożliwia cyrkulację powietrza na poddaszu.

Uszczelka piankowa Q-Lon o bardzo dobrej sprężystości, doskonale sprawdza się w wysokich i niskich temperaturach. Profile o bardzo dobrych właściwościach akustycznych, o właściwościach termicznych - bezkonkurencyjne. Zwiększona szczelność i efektywność energetyczna.

Bezpieczne otwarcie
Ergonomiczny uchwyt znajduje się na dole skrzydła. Dzięki kluczowi zwiększa się bezpieczeństwo, gdy dzieci chcą otwierać okna. Klamka umożliwia mikrootwarcie skrzydła i dodatkową wentylację pomieszczenia.
.
dopływ świeżego powietrza
Wentylacja pomieszczeń mieszkalnych jest niezbędna, zwłaszcza w okresie grzewczym. Wszystkie nasze okna standardowo wyposażone są w nowoczesny nawiewnik NEO VENT, który zapewnia dopływ powietrza dla komfortu i bezpieczeństwa domowników.

Wygodna i funkcjonalna obsługa
Klamka okienna montowana jest w dolnej części ramy. Klamka z kluczem chroni przed nieautoryzowanym dostępem. Mikrowentylacja (wentylacja pasywna).Okno można stosować na różnych wysokościach ściany kolanowej. Okno plastikowe PVC to najlepsze rozwiązanie do pomieszczeń o dużej wilgotności, takich jak B. łazienka, kuchnia czy nawet sauna.
Materiał, z którego jest wykonana sprawia, że ​​jest wyjątkowo praktyczna – po zamontowaniu nie wymaga konserwacji.
Dzięki dodatkowemu wypełnieniu pianką poliuretanową zapewnia komfort i ciepło na poddaszu.


Okno jest odporne na wpływy zewnętrzne, dzięki czemu można z nich korzystać przez długi czas. Klamka z kluczem stosowana w oknach OKPOL daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa - zabezpiecza przed otwarciem skrzydła od zewnątrz i od wewnątrz.
Dzięki funkcji micro-tilt (dostępnej w dwóch pozycjach) umożliwia cyrkulację powietrza na poddaszu.

.
Okno IGOV N23 wyposażone jest w bezpieczne szkło laminowane P2A.

OKPOL IGO N23 (PCV)

Współczynnik przenikania ciepła okna

0,83 W/m²K


Współczynnik przenikania ciepła przeszklenia

0,5W/m²K


Wariant tarczy I23
trzy dyski
Gaz obojętny P2A – Argon 4TH/18/4/16/33,2T (AR)
Laminowane szkło bezpieczne wewnątrz
ESG na zewnątrz

Białe wielokomorowe profile PCV wypełnione pianką poliuretanową
Wielokomorowe profile PVC SOLID+ PVC w kolorze białym
odporny na warunki atmosferyczne
Uszczelki: 3 uszczelki - 1 obwodowa
Element nawiewny: Neo-Air
Uchwyt z kluczem: ExtraSecure
mikrowentylacja
narożnik montażowy +
Kąt montażu 15-90°