Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: DALLAS RAL 7016 antracyt, buk multiplex 11 stopni 1/4 spirala
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: DOLLE

Schody policzkowe środkowe DOLLE DALLAS, RAL 7016 antracyt,

Schody systemowe wraz z poręczami 1/4 spirali,

Stopnie 65cm, buk multipleks lakierowany 11 stopni,

Wysokość kondygnacji: max 300 cm, maksymalne obciążenie 200kg

.

Schody policzkowe środkowe – sprytne schody z systemem: schody DALLAS
Niedrogi zestaw schodów

Schody proste lub spiralne z 11 stopniami z lakierowanego buku multiplex. Maksymalna wysokość: 300 cm. Dostępne poręcze platformy.

cechy produktu
Maksymalna wysokość od podłogi do podłogi 300 cm
Szerokość stopni 65 cm
Materiał bieżnika buk multiplex

.

Proste, lekkie i uniwersalne schody
DALLAS został zaprojektowany z myślą o prostocie: rozwiązanie oszczędzające miejsce o lekkiej, dyskretnej konstrukcji. Schody dostępne są w biegu prostym lub ćwierćobrotowym z 11 stopniami z lakierowanej sklejki bukowej dla maksymalnej wysokości pomieszczenia 300 cm. Jeśli nie potrzebujesz maksymalnej wysokości podłogi, możesz usunąć jeden lub więcej stopni. Każdy stopień ma regulowaną wysokość od 19 do 25 cm. Balustrada zewnętrzna i poręcze przymocowane do dwóch stopni (w odległości 5,25 cala) zapewniają maksymalny komfort i stabilność.

.

Odległość między tralkami: 13,2 cm
Odległość między balustradami z balustradami środkowymi (sprzedawana oddzielnie): 5,4 cm.

.

Schody DALLAS można zmontować w jeden dzień dzięki prostym, modułowym elementom konstrukcyjnym i prostej poręczy z PVC. Malowane stopnie, malowane proszkowo stalowe elementy konstrukcyjne oraz barwiona poręcz z PVC odpornego na promieniowanie UV sprawiają, że schody są mocne, bezpieczne i trwałe. Elementy konstrukcyjne dostępne są w stylowych i modnych kolorach z satynowym wykończeniem i dopasowanym relingiem. Wybierz projekt, który odpowiada Twoim potrzebom i wystrojowi. Do schodów dołączona jest osłona DOLLE na część górną oraz osłona DOLLE na część dolną, które służą do ukrycia wkrętów i mocowań naszych schodów modułowych.

Bezpieczeństwo, któremu możesz zaufać, komfort, którym możesz się cieszyć

.

DALLAS spełnia wymagania dotyczące obciążenia określone w Europejskich Przepisach Budowlanych (EUROCODE). Standardowo schody są wyposażone w poręcz po jednej stronie. Opcjonalnie do prostego biegu schodów można zamontować drugą poręcz. Aby zwiększyć bezpieczeństwo dzieci, pod schodami można umieścić podstopnice (w dopasowanym kolorze). Dzięki poręczy na szczycie schodów tworzysz piękny i bezpieczny punkt końcowy.

-

Drewno to naturalny materiał, którego największą zaletą jest jego niepowtarzalność. Decydując się na schody drewniane należy mieć na uwadze, że kolor schodów może różnić się od pokazanego na zdjęciach lub w salonach.

-

Zalety:
Drewno z certyfikatem FSC®
Stabilny i mocny
Prosty, powściągliwy krój
Wszystkie poziomy z regulacją nachylenia
Łatwe układanie

Maksymalna wysokość od podłogi do podłogi 300 cm
Wysokość stopnia: od 19,0 do 25,0 cm na stopień (w zależności od wysokości podłogi)
Liczba pionów 12
Liczba stopni 11
Materiał schodów multipleks bukowy
Powierzchnia stopni Lakierowana
Szerokość stopnia 65 cm
Głębokość stopnia 18 cm
Chodnik 15,60 cm
Materiał poręczy PVC
Do użytku w pomieszczeniach

.
Maksymalne obciążenie Certyfikowane do maksymalnego obciążenia punktowego 200 kg, Poręcz jest dopuszczona do obciążenia poziomego 50 kg / metr, Certyfikowana do maksymalnego obciążenia całkowitego 465 kg.

.