Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Sydney 9005 Czarny 11 stopni: buk, szerokość stopni 85 cm
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: DOLLE

DOLLE policzek środkowy Sydney 9005 czarny 11 stopni: buk, stopnie szer. 85 cm,

Wysokość podłogi schodów systemowych: 222 - 270 cm (opcjonalnie: 12,13, MAX 315 cm),

Nośność: 150 kg

.

DOLLE Sydney zachwyca ciągłym centralnym dźwigarem i zintegrowanym oświetleniem LED (dostępne za dodatkową opłatą). Prosty bieg schodów i szerokie stopnie sprawiają, że Sydney jest imponującym elementem wystroju salonu. Klatka schodowa łączy w sobie użyteczność i wyjątkowy design, stając się jednocześnie dodatkowym źródłem światła. Taśma LED tworzy przyjemne, pośrednie światło w pomieszczeniu.

Stopnie (o szerokości 75 lub 85 cm) schodów SYDNEY są pokryte olejem. Olej wnika w drewno bukowe i tworzy gładką, niemal jedwabistą powierzchnię, na której nie tylko widać, ale i czuć strukturę drewna. Jednocześnie olej doskonale zabezpiecza drewno przed wodą i plamami. Stopnie olejowane są również mniej śliskie niż inne rodzaje schodów, np. B. Malowane. Drewno bukowe, z którego wykonane są nasze stopnie i poręcze to drewno FSC® pierwszej jakości. Olejowane stopnie z litego drewna bukowego w połączeniu z czarną strukturą części środkowej sprawiają, że schody SYDNEY to przestrzenna rzeźba.

.

DOLLE Sydney jest produkowany prosto lub z 1/4 obrotu poniżej. Olejowane bukowe stopnie w połączeniu z antracytową lub białą podkonstrukcją sprawiają, że Sydney to prawdziwa przestrzenna rzeźba.

Konstrukcyjna poręcz z otwartymi słupkami zaciskowymi i prowadzącymi prętami ze stali nierdzewnej tworzy odpowiednie zakończenie z boku. Detale takie jak zaślepki poręczy czy pręty poręczy wykonane są ze stali nierdzewnej i charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Kategoria prawa budowlanego: Schody nieistotne

Drewno to produkt naturalny. Ponieważ każde drzewo jest wyjątkowe, słoje i kolor stopni również mogą się różnić. Odwzorowanie kolorów na zdjęciach może odbiegać od produktu końcowego.

.

Twórz przestrzeń, otwieraj pokoje — ze schodami w zestawie do majsterkowania od DOLLE

.
Zalety:
Unikalny design
Olejowane stopnie wykonane z litego drewna bukowego

Zakres dostawy:
podbudowa
gradacja
balustrada

Stopnie materiał buk
Powierzchnia stopni olejowana
Głębokość stopni 23 cm
Grubość stopni 38 mm
Wysokość podstopnicy Od 18,5 do 22,5 cm na stopień (podzielić wysokość podłogi przez liczbę podstopnic)
Materiał podstawy aluminium
Powierzchnia podkonstrukcji malowana proszkowo
Materiał poręczy buk, olejowany
Średnica poręczy 40 mm
Nośność 150 kg
Klatka schodowa lub poręczowa
Przydatność Wewnątrz/na zewnątrz Do użytku w pomieszczeniach

.