Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: DOLLE Basel perłowy szary 11 stopni buk
Gwarancja: 5 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: DOLLE

Schody policzkowe centralne DOLLE Basel perłowy szary 11 stopni: buk

(opcjonalnie 12,13,14,15)

Wysokość kondygnacji schodów systemowych: 222 - 270 cm (MAX 360 cm),

Szerokość stopnia: 64 cm, maks. 200 kg

.

Centralny policzek DOLLE Basel to niedrogi model podstawowy dla każdego, kto szuka prostego i elastycznego rozwiązania dla oszczędzających miejsce, wysokiej jakości schodów. Specjalny kształt stopni, z ich przejściem od szerokich do wąskich, zapewnia idealną równowagę między przyjemnym designem a minimalnymi wymaganiami przestrzennymi. Bazylea jest dostępna z 11 do 15 stopniami i osiąga maksymalną wysokość kondygnacji 360 cm.

.

+1 (12 poziomów) elementy 240 - 292 cm
+2 (13 stopni) elementy 259 - 315 cm
+3 (14 stopni) elementy 277 - 337 cm
+4 (15 stopni) elementy 296 - 360 cm

.

Powyżej 13 stopni należy zainstalować wspornik, aby zapewnić bezpieczeństwo i stabilność. Jest objęty zakresem dostawy. Bazylea jest zgodna z europejskimi normami budowlanymi (EUROKODY).

Stopnie wykonane są z litego drewna klejonego parkietowo (buk) z certyfikatem FSC. Jego powierzchnia jest bardzo sprężysta, odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia dzięki satynowemu wykończeniu. Wysokość podstopnicy można regulować w zakresie od 18,5 do 22,5 cm dla każdego stopnia.
Elastyczność tak, jak lubisz

.

Basel można łatwo skonfigurować kawałek po kawałku. Poszczególne wsporniki stopni wykonane z metalu malowanego proszkowo dostępne są w następujących kolorach: czarny RAL 9005. Konstrukcja DOLLE Basel jest powściągliwa, ale zachwyca szczegółami: słupki poręczy są mocowane tylko do co drugiego stopnia, co daje schodom przewiewny, niemal przezroczysty wygląd. DOLLE Basel można ustawić prosto lub pojedynczo zwinięty (maksymalnie 1/4 zwoju). To właśnie ten lekki skręt może stanowić szczególnie atrakcyjny akcent wizualny.

W zestawie poręcz z metalowymi słupkami, ruchome pręty ze stali nierdzewnej oraz drewniana poręcz. Można go zamontować z prawej lub lewej strony. Kolejna poręcz pionowa i poręcz attyki są dostępne jako dodatkowe elementy wyposażenia.

Kategoria prawa budowlanego: Schody nieistotne

Drewno to produkt naturalny. Ponieważ każde drzewo jest wyjątkowe, słoje i kolor stopni również mogą się różnić. Odwzorowanie kolorów na zdjęciach może odbiegać od produktu końcowego.
Twórz przestrzeń, otwieraj pokoje — ze schodami w zestawie do majsterkowania od DOLLE

.

Zakres dostawy: podkonstrukcja poręczy stopni

.

Szerokość schodów 64 cm
Malowana powierzchnia schodów
Szerokość stopnia 64 cm
Grubość stopni 33 mm
Wysokość podstopnicy Od 18,5 do 22,5 cm na stopień (podzielić wysokość podłogi przez liczbę podstopnic)
Materiał podstawy metal
Powierzchnia podkonstrukcji malowana proszkowo
Średnica poręczy 40 mm
Materiał wypełniający stal nierdzewna Ø6 mm
Metoda wysyłki spedytor
Klatka schodowa lub poręczowa
Przydatność Wewnątrz/na zewnątrz Do użytku w pomieszczeniach

.