Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Atrium DIXI Olcha Naturalna RAL 9006 11
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 16 dni
Producent: ATRIUM

Schody Atrium DIXI białe aluminium 11 stopni Schody systemowe modułowe olcha naturalna

nowoczesność i wygoda.

ATRIUM DIXI to średniej wielkości schody modułowe. Wygodny, nowoczesny i nie zajmujący dużo miejsca. Połączenie stopni z litego drewna z metalową konstrukcją nośną. Polecany szczególnie do użytku w prywatnych gospodarstwach domowych.

Oferta dotyczy schodów ATRIUM DIXI*:

Kolor konstrukcji: RAL 9003, RAL 9005, RAL 9006

ATRIUM DIXI to schody modułowe średniej wielkości. Wygodne, nowoczesne, ale nie zajmują dużo miejsca. Połączenie litego drewna Grad z metalową konstrukcją nośną. polecany przede wszystkim do użytku w gospodarstwach domowych. Możliwa aranżacja za pomocą prostego skrętu i zabiegu lub dwóch.

ATRIUM DIXI to nowoczesna i wygodna klatka schodowa, która zajmuje stosunkowo mało miejsca. Zestaw zawiera 11 elementów konstrukcyjnych oraz 11 stopni z litego drewna lakierowanego. Możesz dostosować poziom dowolnego stopnia. Zestaw składający się z balustrady z belek pionowych i podziału belek poziomych.
Do produktu dołączone są wkręty (z wyłączeniem kotew do sufitu i podłogi), instrukcja montażu i użytkowania oraz gwarancja.

ATRIUM DIXI to średniej wielkości schody systemowe. Wygodne i nowoczesne, choć zajmują niewiele miejsca. Stanowią połączenie solidnego drewna i metalowej konstrukcji. Polecany szczególnie do użytku w domach prywatnych. Możliwy układ z lufą prostą lub spiralną.

H wysokość kondygnacji 222 - 300 cm (11 elementów)
+1 elementy 240 - 325 cm
+2 elementy 259 - 350 cm
AxB Minimalne wymiary otworu 80 x 170 cm
Szerokość stopnia P 70 cm
wysokość wzniosu 18,5 x 25 cm