Wczytuję dane...
Produkt dostępny!
Model: Atrium DIXI Buk naturalny RAL 9005 11
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 14 dni
Producent: ATRIUM

Schody systemowe ATRIUM DIXI RAL 9005 czarny 11 stopni Buk naturalny

.

Schody modułowe (zwane również schodami systemowymi) to rodzaj schodów przeznaczonych przede wszystkim do stosowania wewnątrz budynków. Każdy model składa się ze stalowej konstrukcji nośnej, drewnianych i malowanych stopni oraz poręczy. Nazwa tego typu schodów wzięła się od ich cechy konstrukcyjnej – składają się z powtarzających się elementów (modułów), które mogą być budowane prosto, skręcane lub z zabiegami. Jedną z głównych zalet schodów modułowych jest ich uniwersalność. Pozwala to na stworzenie wielu udanych projektów wnętrz, niezależnie od rodzaju pomieszczenia czy jego kubatury. Najczęściej jednak wybierają je właściciele wnętrz, w których przestrzeń jest ograniczona. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach zamkniętych lub wąskich korytarzach.
ATRIUM DIXI to średniej wielkości schody modułowe. Wygodne, nowoczesne i nie zajmujące dużo miejsca. Połączenie stopni z litego drewna z metalową konstrukcją nośną. Polecany szczególnie do użytku w prywatnych gospodarstwach domowych. Możliwy układ z prostym, skręconym oraz z jednym lub dwoma zabiegami.
ATRIUM DIXI to nowoczesna i wygodna klatka schodowa, która wymaga stosunkowo niewielkiej przestrzeni. W skład zestawu wchodzi 11 elementów konstrukcyjnych oraz 11 stopni litego lakierowanego drewna. Możesz dostosować poziom dowolnego stopnia. Zestaw składający się z balustrady z belek pionowych oraz podziału belek poziomych.
Do produktu dołączone są śruby (z wyłączeniem kotew na suficie i podłodze), instrukcja montażu i użytkowania oraz gwarancja.

.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

ZASTOSOWANIE: schody wewnętrzne
ZAKRES WYSOKOŚCI: 222 cm - 300 cm (od podłogi do podłogi)
MINIMALNA WIELKOŚĆ OTWORU: 80cm x 170cm
ILOŚĆ KROKÓW: 11
WYSOKOŚĆ KROKU: 18,5 cm - 25 cm
KROK MATERIAŁ: Buk naturalny
SZEROKOŚĆ SPACERA: 70 cm
KONSTRUKCJA: Stal malowana proszkowo na czarno
BALUSTRADA: jednostronna ze słupkami pionowymi Ø25 mm
WYPEŁNIENIE BARÓW: 6 poziomych prętów INOX
BALUSTRADY: z tworzywa (PE) Ø40 mm
WAGA ZESTAWU: ~150 kg