Wczytuję dane...
Montaż Rolet
house4u   VELUX

Montaż rolet zewnętrznych do okien dachowych:

 VELUX, FAKRO, ROTO i OKPOL

Wykonujemy usługi serwisowe, mające na celu podniesienie parametrów technicznych już zamontowanych okien. Instalujemy w oknach dachowych sterowanie elektryczne, rolety zewnętrzne np. solarne oraz wszelkie dodatki. 

Zapraszamy do naszego punktu handlowego z ekspozycją rolet zewnętrznych VELUX:

Aby poznać ceny czy cennik zewnętrznych rolet dachowych i ich montażu prosimy, abyś wcześniej spisał dane z tabliczki znamionowej swojego okna dachowego, dzięki którym poznamy model i rozmiar okna

....trochę o roletach zewnętrznych VELUX:


Jest to doskonałe rozwiązanie na każdą porę roku. Rolety zewnętrzne VELUX zapobiegają nagrzewaniu się pomieszczeń latem, utrzymują ich ciepło zimą oraz umożliwiają całkowite zaciemnienie wnętrza o dowolnej porze dnia.


Zewnętrzne rolety VELUX to gwarancja najwyższej na rynku jakości. Są testowane do granic wytrzymałości – wystawiane na działanie ekstremalnie wysokich temperatur, zmagają się z deszczem i wiatrem... a wszystko po to, aby zapewnić, że kupiony przez Państwa produkt zachowa swój kolor, formę i sprawność działania nawet po upływie okresu gwarancyjnego.

Jaki sposób otwierania rolet zewnętrznych powinienem wybrać?

Aby wybrać właściwy sposób obsługi rolet zewnętrznych VELUX, należy uwzględnić miejsce montażu danych okien dachowych oraz oczekiwaną częstotliwość regulowania pozycji rolet. Zasilane elektrycznie i solarnie rolety zewnętrzne są w obu przypadkach sterowane pilotem i są idealnym rozwiązaniem do okien dachowych VELUX poza zasięgiem lub jeśli chcesz osiągnąć wyższy poziom komfortu obsługi.

A) SML / Zasilane elektrycznie i zdalnie sterowane przy pomocy pilota

B) SSL / Sterowane zdalnie przy pomocy pilota i zasilane solarne

SSL: Zasilane energią słoneczną rolety zewnętrzne są sterowane przy pomocy pilota zdalnego sterowania znajdującego się w zestawie z roletą. Jeżeli posiadasz zasilane solarnie okno dachowe INTEGRA®, możesz również korzystać z panelu dotykowego VELUX INTEGRA® znajdującego się w zestawie z oknem dachowym VELUX INTEGRA®.  
Panel dotykowy VELUX INTEGRA® umożliwia korzystanie z szeregu zainstalowanych fabrycznie programów, które podnoszą poziom komfortu codziennego użytkowania oraz służą poprawieniu klimatu we wnętrzach. Roletami można sterować z dowolnego miejsca w pomieszczeniu i w pełni korzystać funkcji zdefiniowanych fabrycznie programów, takich jak możliwość zaprogramowania podnoszenia i opuszczania rolet o określonych godzinach.  
W razie konieczności roletę z zasilaniem solarnym można również obsługiwać manualnie. Akumulator ładowany przy pomocy energii słonecznej jest w stanie zmagazynować ilość energii wystarczającą do wykonania aż 600 cykli roboczych, nawet w przypadku braku nasłonecznienia do naładowania akumulatora

SML: Zdalnie sterowane i zasilane elektrycznie rolety zewnętrzne są sterowane za pomocą panelu dotykowego VELUX INTEGRA® znajdującego się w komplecie z oknem dachowym VELUX INTEGRA®. Jest to bardzo intuicyjne rozwiązanie umożliwiające łatwą zdalną obsługę rolet. Panel dotykowy VELUX INTEGRA® umożliwia korzystanie z szeregu zainstalowanych fabrycznie programów, które podnoszą poziom komfortu codziennego użytkowania oraz służą poprawieniu klimatu we wnętrzach. Roletami można sterować z dowolnego miejsca w pomieszczeniu i w pełni korzystać funkcji zdefiniowanych fabrycznie programów, takich jak możliwość zaprogramowania podnoszenia i opuszczania rolet o określonych godzinach.  
W razie konieczności roletę można również podnieść lub obniżyć manualnie przy pomocy uchwytu pozycjonującego znajdującego się w dolnej części rolety. 

Co zrobić, jeżeli nie mam zasilanego elektrycznie okna dachowego VELU  LINK DO AUKCJI NA ALLEGRO: http://allegro.pl/roleta-zew-velux-sml-78x140-mk08-z-montazem-wrocla-i7407556703.htmlX INTEGRA®?  

Jeżeli nie posiadasz zasilanego elektrycznie okna dachowego VELUX INTEGRA®, ale chcesz korzystać z elektrycznego sterowania roletami, możesz wypróbować system sterowania KUX 100. Pozwala on korzystać ze sterowanych elektrycznie rolet dekoracyjnych lub zewnętrznych VELUX w manualnie obsługiwanych oknach dachowych. Możesz również wypróbować system sterowania KMX 100 i całkowicie zamienić manualną obsługę okna dachowego na obsługę automatyczną.
Oba systemy sterowania zawierają pilota zdalnego sterowania VELUX, który zapewnia kompatybilność rolet dekoracyjnych lub zewnętrznych z technologią io-homecontrol®. W skład systemu sterowania KMX 100 wchodzi również czujnik deszczu.

   

Jaki sposób otwierania rolet zewnętrznych powinienem wybrać?

Aby wybrać właściwy sposób obsługi rolet zewnętrznych VELUX, należy uwzględnić miejsce montażu danych okien dachowych oraz oczekiwaną częstotliwość regulowania pozycji rolet. Zasilane elektrycznie i solarnie rolety zewnętrzne są w obu przypadkach sterowane pilotem i są idealnym rozwiązaniem do okien dachowych VELUX poza zasięgiem lub jeśli chcesz osiągnąć wyższy poziom komfortu obsługi.

Ważne informacje dotyczące montażu rolet zewnętrznych:

Rolety zewnętrzne nie mogą być montowane na oknach Cambrio, balkonach dachowych, na górnych elementach doświetlających, oknach kolankowych, na oknach, które funkcjonują jako wyłazy ewakuacyjne, maja zainstalowany system oddymiający albo są zamontowane w systemie bliźniaczym – jedno obok drugiego w odległości 18 mm.

W przypadku montażu rolet zewnętrznych w zestawach KOMBI jedna nad druga konieczne jest zastosowanie specjalnego kołnierza, np. EKW 0007J, zapewniającego wymagana odległość miedzy ościeżnicami okien – 25 cm.

Rolet zewnętrznych nie można montować razem z markizami. W przypadku montażu rolet zewnętrznych na oknach połączonych z dolnymi elementami doświetlającymi GIL i GIU – wymagane są rolety SMG na specjalne zamówienie.

W przypadku montażu rolet zewnętrznych solarnych SSL na oknach solarnych GGL lub GGU należy dokupić zestaw adaptacyjny ZOZ 213, umożliwiający przeniesienie panelu słonecznego okna na kasetę rolety.

Rolety zewnętrznej solarnej nie można montować na oknach solarnych węższych niż 78 cm (czyli rozmiary o symbolu C i F).

  

USŁUGA MONTAŻU ROLETY ZEWNĘTRZNEJ VELUX już od 250 z dojazdem*

*Warunki wykonania usługi montażu rolety SSL, SHL

Uslugę montażu rolety oferujemy w odległości dalszej niż 30 km od Wrocławia.

O ile lokalizacja montażu znajduje się w odległości dalszej niż 30 km od Wrocławia, prosimy o kontakt, aby omówić indywidualne warunki wykonania usługi.

House4u: allegro@house-4u.com / +48 533112266

Oferta usługi nie uwzględnia niezbędnych do operowania roletą sterowników. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt w sprawie przygotowania specyfikacji niezbędnych elementów. Z uwagi na indywidualność każdej realizacji musimy przed zakupem zapoznać się warunkami i planami inwestora, co do montażu rolet. Zakup dodatkowych elementów jak sterowniki itd. Nie jest wkalkulowany w standardową ofertę a ich zakup ich jest po stronie kupującego.

Zawsze swoje zamówienie proszę składać opierając się informacjach znajdujących się na tabliczce znamionowej okna, na którym ma być zamontowana roleta. Podstawą właściwego dopasowania rolety jest podanie oznaczeń z tabliczki znamionowej okna.  Proszę nie podejmować żadnych prób indywidualnego pomiaru okna.

Deklarujemy się do wykonania usługi do 14 dni roboczych od dnia dostarczenia rolety przez producenta do naszego punktu. W sytuacji nieumożliwienia montażu w tym terminie, deklaracja montażu w przeciągu 14 dni roboczych przestaje obowiązywać.

Koszt wyceny montażu uwzględnia 1 roboczogodzinę dla każdej rolety, dlatego w gestii kupującego jest zabezpieczenie bezproblemowego dostępu do okna, na którym ma być zamontowana roleta. Oferta montażu nie uwzględnia sytuacji dla których niezbędne jest postawienie rusztowania w celu wykonania usługi. Dolna krawędź okna, na którym ma być zamontowana roleta nie może być wyższa niż 1,5m od podłogi w pomieszczeniu.

W ramach zaoferowanej usługi nie świadczymy usług przeciągania okablowania umożlwiającego uruchomienie rolety ani innych prac budowlanych i elektrycznych. Po stronie kupującego jest zabezpieczenie okablowania (dla rolet SML) w bezpośrednim obszarze okna, który umożliwi uruchomienie rolety.

Z uwagi na sprzedaż rolety z montażem nie przewidujemy wysyłki zakupionej rolety/rolet. Klient oczywiście ma prawo odebrać po dostawie zakupiony towar. Dzień dostarczenia zakupionego produktu jest dzień umówionego montażu.

Dla sytuacji, których nie uwzględniliśmy w „warunkach”, prosimy o kontakt : +48 533 11 22 66

   

Firma House4u w ramach naszej oferty serwisowej świadczy następujące usługi :
•    montaż okien dachowych
•    wymiana okien dachowych
•    termomodernizacja okien dachowych
•    montaż sterowań elektrycznych
•    wymiana szyb w oknach dachowych
•    montaż wnęki do okien dachowych

Montaż dachowych rolet zewnętrznych VELUX, Roto oraz FAKRO ze względów logistycznych przeprowadzamy tylko na terenie Dolnego Śląska,

  

O nas

Podstawą naszej wiedzy z zakresu sprzedaży produktów dachowych jest 18 lat pracy w handlu materiałami budowlanymi.  

Znaczna część tego okresu (13 lat) to praca właściciela firmy dla firmy VELUX na stanowisku area manager i sale manager. To właśnie tu u największego producenta okien dachowych pozyskaliśmy dogłębną wiedzę tak ze znajomości produktowej okien dachowych, obsługi klientów, jak również z wiedzą z dotyczącą technologii budownictwa. Dziś dzielimy się nią codziennie z naszymi klientami.

[Waldemar Lubiński] Przez wiele lat pracy w VELUX, w dniu codziennym zajmowałem się szkoleniem handlowców i dekarzy, obsługą inwestycji i współpracą z biurami projektowymi. Dziś swoją wiedzę, pragnę zaoferować swoim klientom oferując im dopasowane do ich potrzeb produkty, serwis i usługi montażu, tak aby przez długie lata dawały radość i były użyteczne w dniu codziennym, spełniały oczekiwania inwestora przez długie lata pod wieloma parametrami, w tym praktycznym jak i technologicznym.