Wczytuję dane...
Warunki Wysyłki

Warunkiem dostawy jest złożenie zamówienia w sklepie internetowym oraz ustalenie rodzaju płatności.

Dostawa zamówienia

1. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres wskazany w zamówieniu.
2. Wszelkie zmiany adresu w trakcie realizacji zamówienia są przyjmowane wyłącznie drogą mailową
z numerem zamówienia w tytule.
3. Informujemy, iż zmiana adresu wysłanego już zamówienia nie jest możliwa.
4. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędne dane podane przez Kupującego,
które mogą uniemożliwić dostarczenie towaru.
5. Firma kurierska podejmuje 2 próby doręczenia towaru. Po tym fakcie towar zostaje odesłany
do Sprzedającego. Ponowne dostarczenie towaru na życzenie Kupującego jest płatne.

Termin otrzymania paczki = czas wysyłki + czas dostawy

Czas wysyłki zamówienia jest widoczny przy każdym produkcie w naszym sklepie. Jego długość mierzymy w dniach roboczych liczonych od poniedziałku do piątku bez dni ustawowo wolnych od pracy.

Czas dostawy to czas w którym przesyłka jest w rękach firmy kurierskiej. Dla paczek o wadze do 31,5 kg czas dostawy wynosi zwykle 24-48h, dla palet powyżej 31,5 kg to maksymalnie 2-3 dni robocze.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 wysyłamy tego samego dnia pod warunkiem, że zamówiony towar znajduje się w magazynie (oznaczony w tabeli produktu jako "24h"). W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty.

Uwaga! Przy każdym produkcie zaznaczony jest przybliżony termin wysyłki, który liczymy od chwili zaksięgowania środków na koncie. Jeżeli zamówienie składa się z kilku produktów liczy się wówczas najdłuższy z terminów realizacji.

Firmy przewozowe

Firmy kurierskie rozwożą przesyłki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Z tego względu proponujemy Klientom, aby za adres dostawy wyznaczali miejsce, w którym zawsze będzie osoba upoważniona do odbioru przesyłki. Niestety, nie jesteśmy w stanie określić dokładnej godziny dostawy, ponieważ zewnętrzna firma kurierska, z usług której korzystamy, gwarantuje jedynie dzień doręczenia. Jednakże udostępniamy numer listu przewozowego, dzięki któremu w miejscowym oddziale można zasięgnąć dokładniejszych informacji i umówić się z kurierem na konkretną godzinę.