Wczytuję dane...
O nas

O nas
Podstawą naszej wiedzy z zakresu sprzedaży produktów dachowych jest 18 lat pracy w handlu materiałami budowlanymi. Znaczna część tego okresu (13 lat) to praca właściciela firmy dla firmy VELUX na stanowisku area manager i sale manager. To właśnie tu u największego producenta okien dachowych pozyskaliśmy dogłębną wiedzę ze znajomości produktowej okien dachowych, obsługi klientów, jak również z wiedzą z dotyczącą technologii budownictwa. Dziś dzielimy się nią codziennie z naszymi klientami.
[Waldemar Lubiński] Przez wiele lat pracy w VELUX, w dniu codziennym zajmowałem się szkoleniem handlowców i dekarzy, obsługą inwestycji i współpracą z biurami projektowymi. Dziś swoją wiedzę, pragnę zaoferować swoim klientom oferując im dopasowane do ich potrzeb produkty, tak aby przez długie lata dawały radość i były użyteczne w dniu codziennym, spełniały oczekiwania inwestora przez długie lata pod wieloma parametrami, w tym praktycznym jak i technologicznym.
„House for you”, to praktyczność, ergonomia, wygoda, oraz wysokie standardy technologiczne, oraz izolacyjne oferowanych w naszym sklepie produktów ..w służbie i dla komfortu inwestora.
House4u Team